Úvod
U nás
Zajímavosti
Ceník
Obsazenost
Kontakt

Stručné informace

  • Chatka je určena max. pro 4 dospělé osoby ,nebo 2 dospělé osoby a 3 malé děti.
  • Chatka neumožňuje pobyt se zvířaty.
  • Je zde přísný zákaz kouření.
  • V naší chatce udržujeme čistotu a pořádek a proto je povinnost používat v celém objektu přezůvky.

Uvařte si jídlo i kávu

Kuchyň je vybavena a zařízena dvouplotýnkovým vařičem, troubou, lednicí s mrazákem, mikrovlnkou, kuchyňským nádobím, kávovarem na kapsle espresso a najdete zde i jiné domácí spotřebiče.

V případě, kdy se Vám nebude chtít vařit nachází se v těsné blízkosti chatky hotel Paramon, kde je po domluvě možnost celodenního stravování.

Příjemný obývací pokoj

Kuchyně je spojena s obývacím pokojem, kde je umístěna sedací souprava, skříň, televize, jídelní stůl se židlemi. Příjemnou atmosféru navodí krb.

Obývací pokoj a kuchyň

Klidný spánek

Venkovní pohodlí

Chatka nabízí v přízemí vstupní chodbu k odložení obuvi a úložný prostor. Kuchyni, která je vybavena a zařízena dvouplotýnkovým vařičem, troubou, lednicí s mrazákem, mikrovlnkou, kuchyňským nádobím, kávovarem na kapsle espresso a najdete zde i jiné domácí spotřebiče. V případě, kdy se Vám nebude chtít vařit nachází se v těsné blízkosti chatky hotel Paramon, kde je po domluvě možnost celodenního stravování. Kuchyně je spojena s obývacím pokojem, kde je sedací souprava, skříň, televize, jídelní stůl se židlemi. Příjemnou atmosféru navodí krb. V přízemí je koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a WC.
V podkroví jsou dvě samostatné ložnice. Jedna s manželskou postelí, úložným prostorem a balkónem – k dispozici máme i cestovní postýlku. Ve druhé jsou dvě samostatné postele – zde je možnost přidat třetí plnohodnotnou postel. 
Chatka je určena max. pro 4 dospělé, nebo a 2 dospělé a 3 děti.
Vytápění je zajištěno el. přímotopy v každé obytné místnosti a krbem, který má navíc rozvody vzduchu do podkroví.
Chatka má prostory pro uložení lyží, kol a sportovního vybavení.
 

Vaše nové vzpomínky